Kadra

nasi pracownicy i trenerzy

Współpracujemy z najlepszymi

dzięki czemu zawsze jesteś pod okiem specjalistów

TRENERZY

_magdalena-hodel

Magdalena Hodel

Instruktor

Jestem magistrem wychowania fizycznego, trenerem personalnym oraz doradcą z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia, dyplomowaną instruktorką Fitness, a także Aqua Fitness. Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat.  Już jako dziecko trenowałam lekkoatletykę, następnie taniec, osiągając wysokie wyniki na arenie krajowej
i międzynarodowej. Z czasem moja życiowa pasja połączyła się ze sposobem na życie – nie ma nic piękniejszego. W swojej pracy najbardziej kocham kontakt z ludźmi, przekazywanie im maksimum pozytywnej energii oraz motywowanie ich do ciągłego przekraczania granic. Na zajęciach kładę ogromny nacisk na dobrą zabawę, ale również, na technikę oraz wysoką efektywność ćwiczeń. Widoczny progres, a także zadowolone twarze klientów są dla mnie motorem napędowym do dalszego działania oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Pragnę aby zdrowy tryb życia u każdego człowieka, nie był tylko chwilową „zajawką”, czy nowym trendem – chcę zakorzenić ten model egzystowania w ludziach na stałe.

21245615_1678754375469256_604052042_n

Michał Przybyło

Instruktor

Sport jest nie tylko moją pasją, ale również sposobem na życie. Od najmłodszych lat jestem z nim związany – 9 lat lekkiej atletyki i 4 lata sportów walki nauczyły mnie cierpliwości, wytrwałości i wzbogaciły o wiedzę, że na każdy sukces trzeba ciężko pracować. W GymForYou jestem licencjonowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni oraz instruktorem zajęć fitness. Na treningach stawiam przede wszystkim na technikę wykonywanych ćwiczeń. Na co dzień jestem optymistą, który zaraża ludzi dobrym humorem. Moim życiowym mottem jest powiedzenie ,,W zdrowym ciele – zdrowy duch”.
_marta-jankowska

Marta Jankowska

Instruktor

Jestem absolwentką Malone University w USA, gdzie miałam okazję się uczyć dzięki stypendium sportowemu, które zawdzięczam osiągnięciom pływackim. Studiowałam tam kierunek Exercise Science o specjalizacji Personal Training oraz Public Health and Fitness Promotion, z dwoma kierunkami pobocznymi w Sports Management oraz Coaching. W Gym For You w Oświęcimiu jestem trenerem personalnym, instruktorem siłowni, a także prowadzę zajęcia TRX, Kamagon Ball, oraz Brzuch i Stretching. Wierzę, że czas który spędzamy na siłowni jest czasem wartościowym, dlatego staram się swoim klientom zaszczepić pasję do samorozwoju co skutkuje lepszym zdrowiem i samopoczuciem. Zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta, gwarantuję, że trening będzie efektywny- dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, a także miłą atmosferę w dążeniu do wyznaczonego celu.

_martyna-jelen

Martyna Jeleń

Instruktor

Od samego początku miłość do sportu, rywalizacji oraz zdrowego i aktywnego trybu życia była moją pasją. Stało się to moim sposobem na życie i nie wyobrażam sobie innej drogi. Od najmłodszych lat grałam w siatkówkę, piłkę nożną, biegałam, uprawiałam kolarstwo, na studiach skupiłam się na ergometrze wioślarskim. Jednak to sporty siłowe zdobyły moje serce i to właśnie im poświęciłam swoją karierę zawodową .Jestem licencjonowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka. Od paru lat związana jestem również z crossfitem oraz rozwijam się jako instruktor Kettlebell. Praca z ciężarami uczyniła nie tylko moje ciało silnym, ale również wzmocniła mnie mentalnie.
Niedawno dołączyłam do grona rowerowych zapaleńców, stając się instruktorem indoor cyclingu.
W pracy z klientami stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo i technikę. Staram się każdego zarazić swoją pasją i pokazać nowy, lepszy i zdrowszy sposób na życie.

_anna-nasienniak

Anna Nasienniak

Instruktor

Instruktor, trener personalny, absolwentka AWF Katowice na kierunku wychowanie fizyczne – związana ze sportem od najmłodszych lat.
Determinacja w osiągnięciu celu, dyscyplina, systematyka i cierpliwość doprowadziły mnie do miejsca w którym dziś realizuję się jako instruktor oraz trener. Jestem energiczna, ambitna, pełna entuzjazmu. Zawsze pogodna i uśmiechnięta – z optymizmem patrzę w przyszłość. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, które stanowią dla mnie ważny aspekt pracy i dają wiele satysfakcji. Dzień bez treningu uważam za dzień stracony, a swoją pasją motywuję przyjaciół w dążeniu do wyznaczonego celu. Jestem miłośniczką treningu funkcjonalnego, który składa się z ćwiczeń przybliżonych do codziennych czynności, jakie wykonujemy.

_ewelina-sikora

Ewelina Sikora

Instruktor

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania oraz fitnessu –  nowoczesne formy gimnastyki. Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć dla kobiet w ciąży, gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej oraz Profesional Pilates Level I. Jestem osobą energiczną, uśmiechniętą, która nie boi się nowych wyzwań, podczas zajęć staram się sprostać potrzebom ćwiczących, przekazać swoją wiedzę oraz wspomóc ich rozwój fizyczny. Na co dzień pracuje z młodzieżą – resocjalizuje, ale także wychowuje zaszczepiając w nich wartości życiowe oraz nawyk dbania o zdrowie poprzez ruch i zdrową dietę.

_pawel-skorupa

Paweł Skorupa

Instruktor

Instruktor Indoor cycling,trener personalny,instruktor fitness. Sportem zajmuję się od 12 roku życia startując jako zawodnik w zawodach kolarstwa górskiego oraz wyścigach szosowych. Obecnie łączę pracę trenera z rolą  zawodnika startując w zawodach triathlonowych. Moim największym sukcesem jest udział w Mistrzostwach Świata Ironman 70.3 w Australii oraz 4 miejsce w kategorii wiekowej na zawodach Ironman w Bahrajnie.

marcelina_grzedowska__squash_instruktor_trener

Marcelina Grzędowska

Instruktor

Od dziecka moją pasją był taniec. Przez 15lat należałam do zespołu mażoretek Gracja, który obecnie jest pięciokrotnym Mistrzem Polski. Do dziś jestem związana z zespołem jako choreograf i instruktor. Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się 6 lat temu. Uwielbiam mocne zajęcia takie jak TBC,
Powerbarbell czy Deepwork. Moje motto brzmi: „Rob to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.”

marcin_kopacz__squash_instruktor_trener

Marcin Kopacz

Trener squasha

Nigdy nie sądziłem, że ten sport może mnie tak pochłonąć. Squash, bo o nim mowa, jest częścią mojego życia, ingeruje w nie, skupiając wszystko to co w nim najlepsze. Przygoda z nim rozpoczęła się niespełna 4 lata temu od samouctwa, ale poprzez uczestnictwo w blisko 60 turniejach ogólnopolskich PFS, granie w klubowych ligach, udział w Mistrzostwach Polski Racketlona, a teraz poprzez pracę z ludźmi, zaczęła bardzo mocno owocować.
Trener World Squash Federation Level 1.

michal-szymczyk-trener-squash

Michał Szymczyk

Trener squasha

Górnik z zawodu, sportowiec z wyboru. Wielki optymista, człowiek o ogromnej cierpliwości i dużym poczuciu humoru. Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Były zawodnik MMA, hokeista, miłośnik rolek i snowboardu, od kilku lat zakochany w squashu! Swoje umiejętności sprawdzał na turniejach w Polsce, Czechach, Ukrainie i Rumuni. Pragniesz poznać tajniki tego sportu, spędzając czas w milej atmosferze i przy profesjonalnym podejściu? Zapraszam na zajęcia!

regla

Regla Maria Hernandez Madej

Instruktor – Taniec

Wyjątkowa osobowość w naszym klubie rodowita Kubanka pochodząca z Camaguey (największej prowincji tego kraju),Regla Maria Penalver Hernandez-Madej.
Taniec to właśnie jemu oddała całe swoje serce oraz poświęciła dotychczasową karierę zawodową. Taniec to nie tylko pasja, to jej wielka miłość… Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w najpopularniejszej szkole w Camaguey „Ballet Folklorico de Camaguey”, gdzie uczyła się tańców afro-kubańskich tj. Rumba, Arrara, Afro i Palo… Potem przeniosła się do Varadero i wstąpiła do zespołu tanecznego „Danza Cuba” z którym zdobywała wiedzę i umiejętności taneczne jako tancerka zawodowa. 

Za wysokim poziomem ćwiczeń i profesjonalizmem instruktorki przemawia m.in. to, że Regla jest:

absolwentką szkoły sportowej EIDE Cerro Peladi
i dawną biegaczką zawodową,
• wieloletnią tancerką musicalową, autorką choreografii zespołu DanzArenas,
• absolwentką kursu folklorystyczngo tańców kubańsko-afrykańskich (1998),
• posiadaczką certyfikatu Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla dot. specjalizacji
w zakresie tańca związanego z inscenizacjami muzycznymi,
• specjalistką stylów, takich jak: salsa, cubana, bachata, cha-cha, mambo, rumba, samba, flamenco, afro salsa, zumba.

Latino Lady Styling i Zumba to eksplozja energii, rytmów, emocji oraz wielka endorfina szczęścia. Jej roztańczone zajęcia są dla wszystkich. Zapraszamy na zajęcia osoby, które chcą się dobrze bawić i poczuć ten klimat szaleństwa tanecznego !

Regla prowadzi w naszym klubie warsztaty ZUMBA I LATINO.

tito

Rafał Kryla „TITO”

Instruktor / Tancerz

Tito to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej wersji telewizyjnego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!” (I edycja – 2007 r.). Ceniony i doświadczony instruktor specjalności hip-hop, funky, new style i video clip. Absolwent kursu tanecznego w Broadway Dance Center w Nowym Yorku oraz były uczeń Wade’a Robsona (Michael Jackson, Britney Spears, Justin Timberlake, ‚N Sync, Pink, IMX, A*Teens, Mandy Moore, Backstreet Boys). Doświadczenie sceniczne po programie YCD zdobywał na największych scenach klubowych w Chicago, Nowym Yorku i Atlantic City.

RECEPCJA

_angelika-hylinska

Angelika Hylińska

Jestem studentką wychowania fizycznego. Sport to moje drugie imię. Od najmłodszych lat trenuje taniec nowoczesny. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia dlatego dobrze odnajduje się na stanowisku recepcjonistki na siłowni. Staram się optymistycznie patrzeć na świat.

21459879_1724875917553416_1155663947_o

Dorota Doluk

Jestem absolwentką jednej z najlepszych szkół hotelarskich w Polsce. Ze sportem jestem zawiązana od najmłodszych lat. Moja ambicja i kreatywność pozwala mi się realizować w codziennych obowiązkach. Lubię prace z ludźmi dlatego zawsze witam wszystkich z uśmiechem na twarzy.

21198413_1678754482135912_1933504200_o

Justyna Sikora

Jestem studentką na kierunku Zarządzanie Finansami. Od najmłodszych lat moje życie związane jest ze sportem, przez 9 lat trenowałam zawodowo pływanie. Sport nauczył mnie dyscypliny, determinacji w osiąganiu celów oraz 100 procentowego zaangażowania w wykonywaną pracę

PRZEDSZKOLE

21208656_1678754512135909_1757442786_n

Agnieszka Jura-Babińska

Od zawsze praca z dziećmi była dla mnie jednym ze sposobów samorealizacji i daje mi dużo radości i satysfakcji. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na wydziale Biologii i Nauki o Ziemi. Jestem nauczycielem biologii, chemii i przyrody z szesnastoletnim stażem,a prywatnie mama piątki dzieci i wieczna optymistka.